Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70371
Stary 16.06.2015, 07:48
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post
nie zgadzam sie! widzialem go w sparingu z Sołą Oświęcim, i chłopak miał naprawdę dobra technike, widać ze to nie byle drewniak... liczylem ze beda z niego ludzie, no ale cóż, po co dac mu szanse, lepiej niech go wezmie byle piast i zarobi na nim...
a ja widziałem go w sparingu z Kalwarianką i mnie wcale nie rzucił na kolana
Odpowiedz cytując