piotrband napisał(a):

|
Wisła musi szukać młodych perspektywicznych graczy na których mogła by zarobić w przyszłym oknie transferowym
|
Ty o transferach w następnym okienku a ja bym proponowal najpierw zajac się obecnym seoznem i uniknieciem walki o utrzymanie...