Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70369
Stary 16.06.2015, 07:23
Karherop napisał(a):Wyświetl post
tak samo za niewielką stratę uważano Magierę, Iwana, Mączyńskiego...

Kościelniaka i Zająca widziałbym za parę lat na niezłym ekstraklasowym poziomie. Kuczak i Kamiński, wątpliwe.

Swoją drogą Burasowi chyba też sie kontrakt kończy? Pytanie, czy podobny los czeka Lecha, Gulczyńskiego, Kolanko, Bartosza czy Mateusza Zająca?

zapewne dowiemy się wszystkiego po 30 czerwca..
Iwan?
Mączyński?
bez przesady
do momentu kontuzji może Magiera dawał radę ale tamci dwaj ... litości
przecież Mąka jest holowany na siłę przez Nawałkę do repry a umiejętności ma jakie ma ...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując