Karherop napisał(a):

tak samo za niewielką stratę uważano Magierę, Iwana, Mączyńskiego...
Kościelniaka i Zająca widziałbym za parę lat na niezłym ekstraklasowym poziomie. Kuczak i Kamiński, wątpliwe.
Swoją drogą Burasowi chyba też sie kontrakt kończy? Pytanie, czy podobny los czeka Lecha, Gulczyńskiego, Kolanko, Bartosza czy Mateusza Zająca?
zapewne dowiemy się wszystkiego po 30 czerwca..
|
Iwan?
Mączyński?
bez przesady
do momentu kontuzji może Magiera dawał radę ale tamci dwaj ... litości
przecież Mąka jest holowany na siłę przez Nawałkę do repry a umiejętności ma jakie ma ...