jaszczur90 napisał(a):

|
Mógłby Gaszyński zrobić jakieś spotkanie z kibicami , i ludzie mieli by możliwość zadania pytań, ale pewnie nie dojdzie do tego bo wiedzą, że padłoby dużo niewygodnych pytań
|
A po co jeśli on nie ma możliwości i wpływu na większość zadanych mu pytań? Ma być pożywka dla pismaków w jakim dołku jesteśmy, czy jeszcze mniejsze szanse na znalezienie sponsora?