Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9681
Stary 15.06.2015, 21:15
jaszczur90 napisał(a):Wyświetl post
Mógłby Gaszyński zrobić jakieś spotkanie z kibicami , i ludzie mieli by możliwość zadania pytań, ale pewnie nie dojdzie do tego bo wiedzą, że padłoby dużo niewygodnych pytań
A po co jeśli on nie ma możliwości i wpływu na większość zadanych mu pytań? Ma być pożywka dla pismaków w jakim dołku jesteśmy, czy jeszcze mniejsze szanse na znalezienie sponsora?
Odpowiedz cytując