Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
liber
Member
 
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1560
Stary 15.06.2015, 21:11
MiksonWS napisał(a):Wyświetl post
Weź Xperie E4. Ja miałem Nokię już w serwisie, bo mi upadła na podłogę i pękł wyświetlacz, więc bardzo słaby jest.
Ale @aNouc nie pyta, którym telefonem można rzucać o podłogę tylko, który może drożej sprzedać Najdroższy jest oczywiście Microsoft Lumia 640 LTE (około 650 zł). Z kolei Sony Xperia E4 (około 460 zł). Poza tym ta Nokia jest popularniejsza, więc ma większe szanse, żeby ją sprzedać: http://www.strefa-zakupowa.pl/rankin...fon-komorkowy/ Wybór jest oczywisty
Odpowiedz cytując