wolfu napisał(a):

|
Lucas zaistniał tylko dzięki ojcu, ani troche nie będzie go szkoda
|
W aktualizacji na 2015 rok w FM 08 całkiem dobrze sobie pogrywa
No Kamińskiego, Kuczaka, Kościelniaka, Zająca nie wliczałem, bo dla jakości pierwszego składu to nie jest żadna wartość. Szczególnie Kamiński, który w Termalice przegrywa skład z tragicznym Janeczko.
Kiedyś pisałem, że skończą się powroty Żurawskiego, Kosowskiego i innych ze złotych czasów, skończyły się transfery dzięki osobie Smudy (Stilić) i jak nie było zaplecza młodzieżowego tak dalej nie ma.