|
Pełna zgoda. Ale jedna kluczowa uwaga - Cupiał nie pozwoli 3-4 lata dobrze zarządzać klubem - musiałby się nie wtrącać, nie zwalniać, nie wyznaczać celów sportowych - a to jest niemożliwe. Wisła jest w klasycznej sytuacji patowej i chyba nikt nie zna dobrego realnego scenariusza dla niej. Sportowa wegetacja to jedyne co można przewidzieć z dużym prawdopodobieństwem. A my się możemy tylko bezsilnie przyglądać... i kibicować! Może zdarzy się jakiś cud.
Nejlepší černoch je BERNARD z Humpolce!
|