Karherop napisał(a):

Nieoficjalnie odchodzi też Lucas. Kamiiński nie wróci z wypożyczenia . Barrientosowi chcą dać mniejszy kontrakt, niż wynegocjował w lutym, więc zapewne Wisła nie skorzysta z klauzuli przedłużenia.
Dodając do tego kontuzjowanego Miśkiewicza i Sarkiego, kadra na miesiąc przed 1 meczem ligowym liczy 13 zawodników + juniorzy + Czekaj.
Czeka nas powtórka z rozrywki sprzed roku i dwóch
Swoją drogą, kadrę na wiosnę mieliśmy na papierze naprawdę solidna i narzekania Smudy o wąskiej ławce można było sobie włożyć między bajki. Teraz nam się zacznie zabawa bez trzymanki.
|
Zgadza się.
Lucas odchodzi na pewno.
Kaminski w Wisle tez nie poszaleje.
Nie wiadomo dalej co z Zajacem.
Kuczak czy Koscielniak pewnie tez odpadną...
I jeszcze kilku innych chlopakow z rezerw...