Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70357
Stary 15.06.2015, 18:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nieoficjalnie odchodzi też Lucas. Kamiiński nie wróci z wypożyczenia . Barrientosowi chcą dać mniejszy kontrakt, niż wynegocjował w lutym, więc zapewne Wisła nie skorzysta z klauzuli przedłużenia.

Dodając do tego kontuzjowanego Miśkiewicza i Sarkiego, kadra na miesiąc przed 1 meczem ligowym liczy 13 zawodników + juniorzy + Czekaj.

Czeka nas powtórka z rozrywki sprzed roku i dwóch

Swoją drogą, kadrę na wiosnę mieliśmy na papierze naprawdę solidna i narzekania Smudy o wąskiej ławce można było sobie włożyć między bajki. Teraz nam się zacznie zabawa bez trzymanki.
Zgadza się.
Lucas odchodzi na pewno.
Kaminski w Wisle tez nie poszaleje.
Nie wiadomo dalej co z Zajacem.
Kuczak czy Koscielniak pewnie tez odpadną...
I jeszcze kilku innych chlopakow z rezerw...
Odpowiedz cytując