Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
70355
15.06.2015, 18:09
stalsanok1946
napisał(a):
on gdzieś wspominał, że nieważne w jakiej sytuacji będzie Wisła że wróci by grać czy to o mistrza czy o utrzymanie
Wisła z Kubą vs żabole z Podolskim w składzie... to będą mecze! Szkoda, że dopiero za 10 lat.
arti