|
skończcie temat Dudki, albo przenieście się do działu "byli piłkarze", było minęło i nie drążcie tematu czy ktoś zapłacze albo nie, grał padakę odszedł krzyż na drogę
co do Michała Maka, jednym z warunków jest to by razem z bratem przyszedł do Wisły
co do Starzyńskiego, w momencie gdy będziemy grali na dwóch środkowych, jeden typowo defensywny drugi Starzyński daje nam więcej możliwości w ofensywnie, bo Filip rozegra, kopnie, poda, odciąża przód więc jak dla mnie na naszą ligę i nasze aspiracje do 8 jest to dobra opcja
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|