Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1131
Stary 15.06.2015, 14:37
Festence napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/251/news2...ie-kolana.html
6-8 tygodni przerwy w treningach, a co dopiero mówić o meczu..
W pierwszych meczach rundy jesteśmy skazani na ręcznik w bramce.
Tak wolno leci ten czas...
Myslalem ze to już wszystko było bardzo dawno temu...
Odpowiedz cytując