Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Festence
Senior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1130
Stary 15.06.2015, 14:17
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Misiek do lipca zapewne wroci...
http://www.90minut.pl/news/251/news2...ie-kolana.html
6-8 tygodni przerwy w treningach, a co dopiero mówić o meczu..
W pierwszych meczach rundy jesteśmy skazani na ręcznik w bramce.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Festence : 15.06.2015 o godz. 14:19.
Odpowiedz cytując