Festence napisał(a):

Kadra Wisły na pierwsze mecze:
Buchalik
Głowacki, Burliga, Sadlok, Guzmics, Żemło, Jović
Jankowski, Boguski, Uryga, Cywka
Brożek
Kontuzjowani są Miśkiewicz i Sarki, Donald na kadrze..
Na stanie 12 zawodników...
|
Misiek do lipca zapewne wroci...