Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70336
Stary 15.06.2015, 13:01
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, że zmierzamy w takim kierunku, że jeszcze za Darkiem zapłaczemy, nie za takimi "asami" już zapłakaliśmy
Będziemy płakać za Dudką, Stilicem, Ostoją tak samo jak wcześniej za masą innych piłkarzy którzy klasy "gorzej być nie może"

Ale klub musi opłacać piłkarzy na których go stać.
Odpowiedz cytując