wolfu napisał(a):

|
Obawiam się, że zmierzamy w takim kierunku, że jeszcze za Darkiem zapłaczemy, nie za takimi "asami" już zapłakaliśmy
|
Będziemy płakać za Dudką, Stilicem, Ostoją tak samo jak wcześniej za masą innych piłkarzy którzy klasy "gorzej być nie może"
Ale klub musi opłacać piłkarzy na których go stać.