Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 15.06.2015, 09:09
Jesli chodzi o pomysl z namiotem na rynku to w Mainz robia to w ten sposob. Dopiero co sie skonczyl sezon a oni juz promuja karnety na przyszly sezon. Mowimy tu o klubie ktory ma bardzo wysoka frekwnecje a mimo to staraja sie przyciagnac wiecej ludzi.
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg 20150613_142704[1].jpg (98,7 KB, 51 wyświetleń)
Odpowiedz cytując