szprotson napisał(a):

co takiego pokazała dwójka z Głogowa i Żemło w dorosłym futbolu ze mozna stwierdzić że coś potrafią ?
p.s. nie pamietam jak juz wyglada reszta, ale taki Zajac i Kuczak to będą mieli ciezko ze swoimi warunkami by w Naszej lidze coś osiągnąć
|
Żemło nic
Kościelniak w Głogowie do momentu kontuzji był podstawowym skrzydłowym z kilkoma asystami
Zając ... dwie bramki i kontuzja
obiektywnie... nie pokazali nic
subiektywnie... tli się nadzieja (wiem wiem matka głupich) że coś w nich tkwi...
ps. co do tego że za dwa czy trzy lata ww. będą się nadawać do gry w eksie...
to o dwa lata za późno. Takie moje zdanie: bo Skrobowski, Iwan, Nawałka w tym wieku byli podstawowymi graczami Wisły