Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70328
Stary 14.06.2015, 21:00
szprotson napisał(a):Wyświetl post
co takiego pokazała dwójka z Głogowa i Żemło w dorosłym futbolu ze mozna stwierdzić że coś potrafią?

p.s. nie pamietam jak juz wyglada reszta, ale taki Zajac i Kuczak to będą mieli ciezko ze swoimi warunkami by w Naszej lidze coś osiągnąć
Żemło nic
Kościelniak w Głogowie do momentu kontuzji był podstawowym skrzydłowym z kilkoma asystami
Zając ... dwie bramki i kontuzja

obiektywnie... nie pokazali nic
subiektywnie... tli się nadzieja (wiem wiem matka głupich) że coś w nich tkwi...


ps. co do tego że za dwa czy trzy lata ww. będą się nadawać do gry w eksie...
to o dwa lata za późno. Takie moje zdanie: bo Skrobowski, Iwan, Nawałka w tym wieku byli podstawowymi graczami Wisły
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując