|
Jak dla mnie to jeżeli chłopak lat 19 daje radę w I lidze to przy odrobinie chęci za 2-3 lata nadawał się będzie do EKlapy, o ile coś się nie spieprzy. Mówię tu o dwójce z Głogowa, może o Piotrku Żemło, pokazali, że coś jednak umieją z dorosłym futbolu. Kościelniak info nie jest pewne, ale bardzo prawdopodobne.
|