Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70325
Stary 14.06.2015, 20:14
Jak dla mnie to jeżeli chłopak lat 19 daje radę w I lidze to przy odrobinie chęci za 2-3 lata nadawał się będzie do EKlapy, o ile coś się nie spieprzy. Mówię tu o dwójce z Głogowa, może o Piotrku Żemło, pokazali, że coś jednak umieją z dorosłym futbolu. Kościelniak info nie jest pewne, ale bardzo prawdopodobne.
Odpowiedz cytując