Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70324
Stary 14.06.2015, 19:56
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Kościelniak zostaje w Głogowie na kolejny rok lub więcej, zależnie od tego, czy klub zdecyduje się go wypożyczyć czy od razu sprzedać, Kuczak się waha, czy jest sens zostawać, Zając wiadomo - chce dostać 3 lata kontraktu, dają 1+3, mowa jeszcze o przynajmniej 2-3 kolejnych juniorach na aucie. Złote pokolenie? Efekt Franka S.? Czy są po prostu aż tak słabi a CLJ wygrali na fantazji?
Wszystko po trochu
wydaje się że nie dostali też szansy, ale z drugiej strony warto przeczytać wywiad z Maciejem Musiałem trenerem rezerw na oficjalnej. I nie jest to dla nas zbyt optymistycze bo proszę:

Większość zawodników odnotowała progres, przy czym nie jest on na tyle duży, żeby grać w Ekstraklasie. Niemniej pracuję już z chłopakami długo, i miejsce, w którym byli kiedyś, a w którym są dzisiaj, jest zupełnie inne. Różnica jest widoczna. Mówię o większości zawodników, bo trzech, może czterech chłopców tego progresu nie zrobiło

a w rezerwach ze złotej drużyny grali: Mateusz Zając, Kolanko, Bartosz, Szywacz, Lech, Gulczyński, Wąsikowski, Janur, Kuczak, Marszalik
dodając wypożyczonych Zająca T., Kościelniaka, Kamińskiego i Bierzałę mamy jasność
znaczy ciemność niestety...
a i w I drużynie mamy Żemłę...

a większość z nich ma już 19-20 lat...
Ostatnio edytowane przez emjot : 14.06.2015 o godz. 20:01.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując