Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70319
Stary 14.06.2015, 18:16
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
Mączyński to dobry kierunek i czytałem ze chce wrócić do Europy tylko czy nas stać :/
Odpowiedź jest banalnie prosta. Nie stać nas. Już nie jesteśmy klubem który może sobie pozwolić na zatrudnienie kadrowiczów naszej reprezentacji. Zresztą podejrzewam, że w tych Chinach zarabiał 2x tyle co u nas dostał by w ległej czy lechu.
Odpowiedz cytując