radek2323 napisał(a):

|
Mączyński to dobry kierunek i czytałem ze chce wrócić do Europy tylko czy nas stać :/
|
Odpowiedź jest banalnie prosta. Nie stać nas. Już nie jesteśmy klubem który może sobie pozwolić na zatrudnienie kadrowiczów naszej reprezentacji. Zresztą podejrzewam, że w tych Chinach zarabiał 2x tyle co u nas dostał by w ległej czy lechu.