Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70311
Stary 14.06.2015, 13:23
MrkTSW napisał(a):Wyświetl post
Co do jakości transferów jestem spokojny , bo ostatnie transfery naszego klubu za free były bardzo dobre, zobaczymy tylko jak to będzie z ilością , na pewno trzeba uzupełnić środek pola , i ściągnąć napastnika za Brożka , bo obrone mamy nie złą , skrzydła po powrocie Sarkiego mogą być zabójcze w tej lidze , myśle że Starzyński i Kuświk z Ruchu oraz powrót Chrapka rozwiązał by problem ...
Nie dogadał się z Lechem, bo chciał 50-60 tys., eot.
Odpowiedz cytując