|
Dlaczego maja grac? by sie zgrywać, to chyba oczywiste.
No ale sa rowni i rowniejsi, ale zobaczymy dla kogo bedzie to korzystna zamiana
CO do E-klasy.
Zydy podpisują Wołąkiewicza i Jarosza z Gtudziądza (ciekawy grajek)
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|