Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1118
Stary 14.06.2015, 12:35
Pytanie dla czego mają grać i nie być zwalniani ?
To dość ciekawa sytuacja, bo wielokrotnie na tym forum klub był stawiany wyżej niż reprezentacja. Coś się zmieniło?
Mecz o nic, odmówić mógł, nie odmówił. Nie widzę problemu.

Przed meczem z Grecją kadrę opuścili R.Lewandowski, G.Krychowiak, Ł.Piszczek, Ł.Fabiański, D.Kownacki, T.Jodłowiec, Ł.Broź i M.Kucharczyk


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując