|
Pytanie dla czego mają grać i nie być zwalniani ?
To dość ciekawa sytuacja, bo wielokrotnie na tym forum klub był stawiany wyżej niż reprezentacja. Coś się zmieniło?
Mecz o nic, odmówić mógł, nie odmówił. Nie widzę problemu.
Przed meczem z Grecją kadrę opuścili R.Lewandowski, G.Krychowiak, Ł.Piszczek, Ł.Fabiański, D.Kownacki, T.Jodłowiec, Ł.Broź i M.Kucharczyk
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|