Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1117
Stary 14.06.2015, 12:29
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Jeśli zawodnicy nie mieli nic przeciwko to czemu nie? To była prośba, nie musiał ich zwalniać.
Rozdmuchanie gównoburzy o jakiś sparing z Grecją.
Co innego jeśli zawodnicy chcieli zostać
Ale dlaczego maja nie grac i być zwalniani?
Ten Wasz warszawski ....idolek zawsze będzie ponad wszystko?
Odpowiedz cytując