kreseq napisał(a):

Jeśli zawodnicy nie mieli nic przeciwko to czemu nie? To była prośba, nie musiał ich zwalniać.
Rozdmuchanie gównoburzy o jakiś sparing z Grecją.
Co innego jeśli zawodnicy chcieli zostać
|
Ale dlaczego maja nie grac i być zwalniani?
Ten Wasz warszawski ....idolek zawsze będzie ponad wszystko?