filemon napisał(a):

|
Domyślnie: Kuba za Peszkę, Linetty za Mączyńskiego i Glik za Szukałę. W pierwszej połowie 11 sytuacji bramkowych a janusze gwiżdżą.
|
Dlatego właśnie, że są to janusze. I połowa dobra, dużo akcji, świetna końcówka. Powinno być przynajmniej z 7:0.