s1mone napisał(a):

Nie tylko my nie mamy skompletowanych kadr, ale 99% klubów ekstraklasy.
Litości, jest jeszcze szmat czasu i jeśli dzięki temu, że negocjacje będą trwały dłużej dostaniemy lepszych grajków ale ciut później to się nie obrażę.
|
Popieram.
Jak już mamy narzekać, to narzekajmy po rozpoczęciu tych przygotowań, a nie, jak już kolega wyżej zauważył, na TYDZIEŃ PRZED. To że media milczą, nie oznacza, że nic się nie dzieje.