Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70303
Stary 13.06.2015, 23:48
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Nie tylko my nie mamy skompletowanych kadr, ale 99% klubów ekstraklasy.

Litości, jest jeszcze szmat czasu i jeśli dzięki temu, że negocjacje będą trwały dłużej dostaniemy lepszych grajków ale ciut później to się nie obrażę.
Popieram.

Jak już mamy narzekać, to narzekajmy po rozpoczęciu tych przygotowań, a nie, jak już kolega wyżej zauważył, na TYDZIEŃ PRZED. To że media milczą, nie oznacza, że nic się nie dzieje.
Odpowiedz cytując