siemstein napisał(a):

|
I co roku to jest kpina. Nie ja powinienem ogarnąć, ale klub.
|
Nie tylko my nie mamy skompletowanych kadr, ale 99% klubów ekstraklasy.
Litości, jest jeszcze szmat czasu i jeśli dzięki temu, że negocjacje będą trwały dłużej dostaniemy lepszych grajków ale ciut później to się nie obrażę.