Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70302
Stary 13.06.2015, 22:07
siemstein napisał(a):Wyświetl post
I co roku to jest kpina. Nie ja powinienem ogarnąć, ale klub.
Nie tylko my nie mamy skompletowanych kadr, ale 99% klubów ekstraklasy.

Litości, jest jeszcze szmat czasu i jeśli dzięki temu, że negocjacje będą trwały dłużej dostaniemy lepszych grajków ale ciut później to się nie obrażę.
Odpowiedz cytując