Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32213
Stary 13.06.2015, 16:57
Jaroo trudno się z Tobą nie zgodzić. Myślę, że, to, co opisałeś, (szacuneczek!) nie wymaga głębszego komentarza. Tylko naiwniakom próbującym rozmyć przeszłość i powiązania Stonogi nie włączy się „czerwona lampka” przy jego nazwisku. Facet nieprzypadkowo właśnie w tym momencie „wrzucił granat do szamba”. Jego mocodawcy doskonale zdają sobie sprawę, że po przegranej Gajowego PO ma ograniczone do minimum pole manewru, w związku z tym trzeba „przemeblować” układ na politycznej „szachownicy”.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!