|
Jaroo trudno się z Tobą nie zgodzić. Myślę, że, to, co opisałeś, (szacuneczek!) nie wymaga głębszego komentarza. Tylko naiwniakom próbującym rozmyć przeszłość i powiązania Stonogi nie włączy się „czerwona lampka” przy jego nazwisku. Facet nieprzypadkowo właśnie w tym momencie „wrzucił granat do szamba”. Jego mocodawcy doskonale zdają sobie sprawę, że po przegranej Gajowego PO ma ograniczone do minimum pole manewru, w związku z tym trzeba „przemeblować” układ na politycznej „szachownicy”.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|