Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1400
Stary 13.06.2015, 16:33
Podstawy rozumiem, i dużo dużo więcej. Zapewne z racji wykonywanego zawodu nienawidzę korpo gadki, serwowanej m.in. przez Gaszyńskiego. Patryko jak i Fiti zrozumieli przenośnię, w porównaniu do byłego czerwonego. Można pieprzyć 3po3, pytanie - po co?

Podstawą do rozumienia czegokolwiek jest biznes kablowy i jego specyfika, inwestycje Cupiała i stan ekonomiczno-marketingowy Telefoniki. Nie widzę tutaj o tym dyskusji, tylko coś w stylu czy dla Cupiała 100 tys. euro to jest jak dla kibica 100zł czy jednak nie.

Przyuważ z kim fruwasz, ptaszku.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując