|
Podstawy rozumiem, i dużo dużo więcej. Zapewne z racji wykonywanego zawodu nienawidzę korpo gadki, serwowanej m.in. przez Gaszyńskiego. Patryko jak i Fiti zrozumieli przenośnię, w porównaniu do byłego czerwonego. Można pieprzyć 3po3, pytanie - po co?
Podstawą do rozumienia czegokolwiek jest biznes kablowy i jego specyfika, inwestycje Cupiała i stan ekonomiczno-marketingowy Telefoniki. Nie widzę tutaj o tym dyskusji, tylko coś w stylu czy dla Cupiała 100 tys. euro to jest jak dla kibica 100zł czy jednak nie.
Przyuważ z kim fruwasz, ptaszku.
|