Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1391
Stary 13.06.2015, 13:36
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Oczywiste jest, że banki zgodzą się na sprzedanie spółki- córki nawet za przysłowiową złotówkę.

Pod jednym warunkiem, nabywca albo wykupi zadłużenie od razu, albo je przejmie, czyli zobowiąże się do jego spłacenia w ustalonym terminie tak, żeby Telefonika nie poniosła straty.

Inaczej ani Telefonika, ani banki sobie tego nie wyobrażają.
Nikt nie odzyska tych pieniedzy od Wisly, bo ani nie jest ona tyle warta ani nie ma jak na Wisle tego odrobic, szczegolnie przy obecnej polityce, wiec banki sie na wszystko zgodza przy odpowoedniej cenie i na pewno nie jest to cena 100mln zl

A ciekawa jest Informacja ze Wisla splaca corocznie odsetki od tych 100mln bo na pewno nie jest to niska kwota, no i latwy zysk dla wierzyciela.
Odpowiedz cytując