|
Ale nie .......my, bo ostatnio transfery się minimum zwracają a większość z nich okazuje się przynajmniej dobra - Jović, Guzmiś, Sadlok a taki Buchalik, Jankowski czy Barrientos nie są aż tacy źli. Jedyna porażka to Stępiński, ale to z innego powodu.
|