Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70300
Stary 13.06.2015, 13:03
Ale nie .......my, bo ostatnio transfery się minimum zwracają a większość z nich okazuje się przynajmniej dobra - Jović, Guzmiś, Sadlok a taki Buchalik, Jankowski czy Barrientos nie są aż tacy źli. Jedyna porażka to Stępiński, ale to z innego powodu.
Odpowiedz cytując