serek.c2 wiesz dlaczego"ucho od śledzia" wołominia emj10 to mówił ? bo jestem jednym z nielicznych którzy punktują jego wynurzenia , jego megalomanie i jego "znajomości" ze wszystkimi , nie znalazł lizodupa jak u wielu na tym forum, szybko się zorientowałem z kim mam do czynienia , ciekawe ma mnie na ignor a wszystko wie co pisze?
to jest forum Wislackie ?
wiesniak842 wiedz że przegiąłeś , czekam na reakcję administracji