Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32197
Stary 13.06.2015, 12:24
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
wiesniak842 widzę że "ucho od śledzia" wołominiak emj10 to Twój niezły fumfel , nie spodziewałem sie tego po Tobie , ale cóz , żałosny jesteś , wiesz dlaczego, takich rzeczy się nie robi
oj grubo sie mylisz misiaczku, bardzo grubo, pamietaj, ze w internecie nikt nie jest anonimowy i rozne przykre rzeczy juz sie zdarzaly takim cwaniakom zza monitora