Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70298
Stary 13.06.2015, 12:08
siemstein napisał(a):Wyświetl post
I co roku to jest kpina. Nie ja powinienem ogarnąć, ale klub.
Kur*a ale przecież zrobią pewnie jakieś transfery , nie pamietam , żeby kiedykolwiek kadra byłą gotowa przed rozpoczęciem przygotowań więc czemu narzekasz skoro to już standard.
Odpowiedz cytując