siemstein napisał(a):

|
I co roku to jest kpina. Nie ja powinienem ogarnąć, ale klub.
|
Kur*a ale przecież zrobią pewnie jakieś transfery , nie pamietam , żeby kiedykolwiek kadra byłą gotowa przed rozpoczęciem przygotowań więc czemu narzekasz skoro to już standard.