Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32190
Stary 13.06.2015, 12:05
Wydaje mi się, że opisałem to wystarczająco - kto miał zrozumieć zauważyłem, że zrozumiał. Kto jest głąbem też w sumie wyszło Adios trollu.