Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32186
Stary 13.06.2015, 11:46
Ty jednak jesteś po prostu niezbyt rozgarnięty... "Towarzycho wzajemnej adoracji" - to dobre jest, zważywszy na to, że od początku Zbysia Stonogę uważam za niewartego uwagi, podstawionego gościa

Już Ci zresztą pisałem głuptasku, że nie o Stonogę mi chodzi odnośnie Twojej osoby.