Padre1906 napisał(a):

Widzę ze nerwy zaczęły puszczać naszemu komikowi dalej, dalej chłopczyku, obraź jeszcze kogoś. Pokaż jaki jesteś mocny. Przecież w internecie nikt nie wie kim jesteś, przynajmniej tutaj możesz czuć sie bezkarny.
|
ojczulku1906 jeden cytat ze mnie gdzie kogoś z waz obrażam ,jesteście towarzycho wzajemnej adoracji, nie będę używał słowa które tak "uraziło" niewinnego jak lelija serka, brak argumentów powoduje frustracje i obrażanie adwersarzy , zlatujecie się jeden do drugiego na zawołanie , nawet Twój towarzysz serek dwa dni temu nieśmiało zauważył na shoucie że stonoga nie może działać sam , ale Ci tego wyraznie nie wyartykułował , bo może nie chciał wchodzić z kumplem w konflikt ? zapytaj go , może on Ci to wytłumaczy
i doczekali się wsparcia wołominiaka emj10 , gratulacje , a najbardziej zabawne że pisze to samo co próbowałem towarzychu wzajemnej adoracji przekazać od kilku dni co do stonogi , ojciec1906 co Ty na te "wynurzenia" wołominiaka ?
serek.c2 dalej się miotasz z tą troską o Pis , daruj sobie bo znowu stajesz się nudny
"wypowiada się na każdy możliwy temat"' a na jakie to wszystkie możliwe tematy się wypowiadam? , może zacytujesz te braki wiedzy? , wiedz o tym że w odróżnieniu od wielu osób jak na czymś się nie znam nie zabieram głosu tylko słucham , czasami warto by było zrobić to samo