Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70295
Stary 13.06.2015, 11:29
W dzisiejszym DP info że Tomasz Zając dostał propozycję kontraktu 1+3 w związku z tym że poprzednio propozycja była na 3 lata
się zastanawia
i "mam inne propozycje z ekstraklasy"

PKP

ps. a w fakcie: oferty dla Starzyńskiego z Lechii, zagramanicy i Wisły, oraz "Wisła chce Michała Maka" taaaaaaaaaaaaa
Ostatnio edytowane przez emjot : 13.06.2015 o godz. 12:02.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując