Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32180
Stary 13.06.2015, 08:29
serek.c2 'Jaroo1 - a ktoś tu zaciekle broni Stonogi?"


serek.c2 "A kto tutaj zaciekle broni Stonogi?"

wspólny przekaz dnia ? przydupasy jednym głosem ?

serek.c2 "a do kerima nie "dopierdalam" się o Stonogę"

trzeci przydupas ojciec1906 szydził dwa dni z faktu że za stonoga stoją jakieś służby , tłumaczyłem jak krowie na rowie , aż wpadłes Ty z pomocą przydupasowi i trollowałeś cały wieczór nie wiedząc nawet o czym , Twoje porady dotyczące PISU daruj sobie , obejdziemy się bez takich
'pomocników"

wiesniak842 "Z odpowiedzi na to pytanie wylaczam naszych internetowych trolli, obsrancow, ktorzy w zyciu na zywo sie nie pokaza vide: kerim, drozd i gwiadzisty."

zostawiam Twój wpis co by nie zaginął , tak właśnie wygląda bezsilność , niemoc , brak argumentów , zostają inwektywy , jak ochłoniesz przeproś , lepiej się poczujesz

Drozd dla myślącego jest to czytelne , to jest orka na ugorze , ale trzeba być wytrwałym

tutaj szerzej o tym, o czym wspomniał wczoraj Jaroo1 http://niezalezna.pl/67971-stonoga-p...two-biznesmena
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 13.06.2015 o godz. 08:41.