|
Ty POpaprańcu lepiej ochłoń, wiem że się słoma w butach zapaliła i parzy ale od podskakiwania nie zgaśnie. PiSem swojej szlachetnej główki nie zajmuj tylko mi powiedz dlaczego Stonoga nie zrobił swojej wolty przed wyborami skoro Chińskie serwery były pełne akt już kilka miechów temu? Bo nie kazali, a po wtopie wiesz jak jest z tonącym. Niby wszyscy nagrani do dymisji, Ewka płacze, ale nawet się nie kryją, że to wszystko zwody przed wyborami. Zaraz pojawi się ekspert, który zapyta dlaczego Belka nie do dymisji skoro też nagrany, a przecież wszyscy nagrani do dymisji, dlaczego Seremet nie powstrzymał wycieku itp. Cel jest prosty. POustawiać swoich gdzie się da bo na jesieni wpi....ol.
|