Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1382
Stary 13.06.2015, 05:09
Weście pod uwagę to ze Wisła przez te lata spłaca w zasadzie jedynie oprocentowanie od długo i to sa bardzo poważne sumy (za tych drani holendrów ) splata odsetek przekroczyła 25% budżetu klubu. Cupiał Wisły nie sprzedaje z wielu powodów z jakich ja nie wiem ale w miłości do klubu WYBACZCIE niewierze .
Odpowiedz cytując