Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 12.06.2015, 23:23
Jakie zdjecie, jakie odstac swoje? Tak sie sklada, ze ostatnio bylem pierwszy raz na nowym stadionie Slaska. Kupno biletu zajelo mi doslownie 30 sekund. Bez KK i bez zdjecia. Co wiecej, bilet kupilem na dworcu PKS, doslownie w tej samej kasie, w ktorej sie kupuje bilety na autokary. To moj merytoryczny nokaut

PS. Za bilecik zaplacilem dodatkowo cale 10zl, gdyz pierwszy raz na stadionie bylem.
PS2. KK posiadam ale wislacka ale nie wydaje mi sie zeby to mialo jakies znaczenie.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 12.06.2015 o godz. 23:31.
Odpowiedz cytując