Ja sie nie dopierdalam do tego, ze ktos pisze "agentura za Stonoga". Ja sie dopierdalam do tego, ze kazdy taki madry a gowno wie bardziej. Jaka agentura, dowody prosze!!!

? Za Walesa i Jaruzelskim staly kacapy, chyba to oczywiste.
A teraz moja puenta w temacie agentur, sluzb itp itd. Pomijajac juz Tymochowicza bo to tpowa choragiewka i robi to za co mu ktos zaplaci. Nie zastanawialiscie sie nad taka opcja? Mianowicie - Stonoga jest Bogu ducha winien a te dane podeslal mu ktos ze SLUZB ale tu naprawde wielkie ALE, sluzb dbajacych o interes Polski. Chyba nie wykluczacie istnienia takich sluzb? Oczywiscie to sa moje dywagacje ale jak juz wszystkim i kazdym rzadza sluzby, to moze istnieja takie, ktore w interesie maja dobro kraju? Nikomu to nie przyszlo na mysl?