Cytat:
|
A kto tutaj zaciekle broni Stonogi?
|
Tak, dopierdalacie się do tego, że ktoś napisze, że za typem stoi agentura a jakoś nie krytykujecie go za wąchanie się z Tymochowiczem, za jego huśtawki nastrojów, słowotok.
Przecież jebie od tego człowieka na kilometr i wiadomo, że ten kto tyle może szczekać co on to nie jest wolnym strzelcem, tylko ma jakieś plecy. A plecy jakie może mieć? Albo bezpośrednio u służb albo u kogoś kto służbom mówi, że to jest człowiek. Służby rzadzą tym krajem więc nie ma opcji żeby typ, który robi taki dym robił to bez przyzwolenia służb.
Pytacie kto stoi za Stonogą. A ja zapytam, kto konkretnie stał za Wałęsą i Jaruzelskim?