Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.06.2015, 21:46
fialo napisał(a):Wyświetl post
Dowód osobisty masz? Paszport? Konto w banku, umowę na telefon, gaz, prąd cokolwiek? Oni wszyscy mogą wykorzystać twoją wielce szanowną tożsamość "w niecnych celach"!! Rozumiem w obawie przed złowrogimi służbami (ostatnio modne) mieszkasz w lepiance i nikomu nie daj Boże nie zdradzasz swojej tożsamości w obawie o swoje bezpieczeństwo, na które czyha Prezes Gaszyński, Grażyna z wodociągów, a także sympatyczny Pan Mietek z gazowni. Nie, nie jesteś normalny i nie rozpieprzaj tematu. [...]


Bardzo dobry temat i ciesze się, że został tak profesjonalnie założony. Myślę, że jak opadnie już kurz z burzy mózgów można wysłać oficjalne pismo do Klubu. To się może udać !
Podziwiam Twoją naiwność. Rzeczywiście wysyłasz zdjęcie do wodociągów? Ja nie wysyłam.

I uważam ze KK to żenada na światową skalę. Skoro KK jest ze zdjęciem to mogę jej użyć w najbliższych wyborach? Ale żeby nie przedłużać.

*Dążenie do likwidacji KK
*Obniżenie cen tak żeby stadion był pełny. 30/20/10 policzysz ile byśmy zarobili?
*Możliwość kupna droższego biletu 100 dającego udział w losowaniu czegoś tam, na przykład rękawic bramkarza.
*Część ceny biletu wymienna na wałówę w sklepikach.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując