Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32163
Stary 12.06.2015, 21:38
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
już Ci pisałem , na ten moment nawet zawodowcy nie są pewni kto konkretnie "rozgrywa stonogą" , a że rozgrywa ktoś to pewne, zapytam z ciekawości ? jakie jest Twoje zdanie o stonodze ?
Czyli nie wiesz, tak jak myślałem.

Ja mu nie ufam, zbyt często zmienia zdanie. Zbyt emocjonalny, za dużo rzeczy na raz. Na plus na pewno patrzenie na ręce policji i dzialalność charytatywna. Nie uważam go za polityka więc ciężko się wypowiedzieć na temat kilkukrotnie podejmowanego tematu Stonogi w polityce.