IncognitoTSW napisał(a):

|
No dobra, mówią że służby. Ale kto konkretnie? Wiesz czy nie wiesz?
|
już Ci pisałem , na ten moment nawet zawodowcy nie są pewni kto konkretnie "rozgrywa stonogą" , a że rozgrywa ktoś to pewne, zapytam z ciekawości ? jakie jest Twoje zdanie o stonodze ?