Jaroo1 napisał(a):

Jak ktoś pisał kilka miesięcy temu, że Stonoga jest wytworem Tymochowicza to był przez psycho fanów Stonogi wyzywany. Minął niewielki czas i prawda wychodzi na jaw.
Jebie od tego Stonogi na kilometr, i jebie na kilometr od tego co się dzieje obecnie w Polsce. Będziemy mieli tak samo wielkie zmiany jak 26 lat temu.
|
Niestety sa tacy co nadal wierza w jego czary mary. Wystarczy przeczytac wczesniejsze wpisy. Celuje glownie w mlodych, ktorych łapie filmikami na youtube, kreujac sie na niezlomnego patriote.