Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32155
Stary 12.06.2015, 21:25
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
a tak z cielawości ? od kiedy Ty taki zatroskany o PIS , co za ludzie , nie ma w nich za grosz stałości poglądów
Jak widać nie wiesz nawet jakie poglądy prezentują Twoi adwersarze - ale po co to trollowi?