Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32148
Stary 12.06.2015, 21:02
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post

a tak na poważnie , idzcie chłopaki na shouta, , tam wasz żywioł
Naprawdę nie kumasz, że - między innymi przez takich jak Ty - w tym temacie wypowiada się coraz mniej osób mających coś mądrego, ciekawego do powiedzenia? Nie... Ty to doskonale kumasz W sumie dobra robota trollu.

Ps. jeśli mam zapomnieć o wielkich literach i kropkach, to proponuję Tobie zapomnieć o przecinkach - Twoje wypowiedzi będą jeszcze większym bełkotem niż teraz, a taki masz chyba cel?