kerim1906 napisał(a):

a tak na poważnie , idzcie chłopaki na shouta, , tam wasz żywioł
|
Naprawdę nie kumasz, że - między innymi przez takich jak Ty - w tym temacie wypowiada się coraz mniej osób mających coś mądrego, ciekawego do powiedzenia? Nie... Ty to doskonale kumasz

W sumie dobra robota trollu.
Ps. jeśli mam zapomnieć o wielkich literach i kropkach, to proponuję Tobie zapomnieć o przecinkach - Twoje wypowiedzi będą jeszcze większym bełkotem niż teraz, a taki masz chyba cel?