Gwiaździsty napisał(a):

wiadomo że będą przeszkadzać , obawiam się że to dopiero początek , ich stać na wszystko
przecież tzw rząd robi to samo , z TK ,czy Prokuratorem Generalnym,o NBP nie wspominając
Padre1906 "kolesiów szukaj sobie lamusie pod blokiem"
trudna sprawa , hm , nie mieszkam w bloku

, jak już skończysz piątkowe piwo pomyśl o przeczytaniu książki Cenckiewicza "Długie ramię Moskwy" , wtedy zrozumiesz rolę służb , jak będziesz chciał temat zgłębić obiecuję że pomogę , podpowiem odpowiednie lektury, bez urazy , chce pomóc
